اجرا و طراحی سایت چقدر زمان میبرد؟

طراحی سایت چقدر زمان میبرد؟

اجرا و طراحی سایت چقدر زمان میبرد؟ سؤالی است که هر کسی پس از سفارش طراحی سایت از ما می‌پرسد. جواب مشخصی برای این سؤال وجود ندارد. زیرا مدت زمانی که برای طراحی سایت آنلاین لازم است به پارامترهای مختلفی بستگی دارد. برای مثال مدت زمان لازم برای طراحی سایت فروشگاهی و شخصی یکسان نیست. مدت زمان لازم برای طراحی دو سایت فروشگاهی هم می‌تواند متفاوت باشد.

طراحی سایت چقدر زمان میبرد

همانطور که گفتیم مدت زمان طراحی سایت به موارد مختلفی بستگی دارد؛ که در ادامه هر یک از آن ها را بررسی خواهیم کرد.

یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین آیتم‌ها در مدت زمان طراحی سایت روش طراحی سایت است. اینکه از چه ابزاری برای طراحی سایت استفاده می‌شود می‌تواند تا هفته‌ها مدت زمان طراحی سایت را کاهش یا افزایش دهد. به طور کلی دو روش برای طراحی سایت وجود دارد. استفاده از CMS و کدنویسی دو روش طراحی سایت هستند که مدت زمان طراحی سایت آنلاین در هر کدام متفاوت است.

طراحی سایت با وردپرس چقدر زمان میبرد؟

طراحی سایت با ورد در سال‌های اخیر بحش عظیمی از سایت‌های موجود به وردپرس طراحی و اجرا شده‌اند. از سایت‌های فروشگاهی و شخصی گرفته تا برندهای بزرگ و سایت‌های خبری به کمک وردپرس طراحی شده‌اند. یکی از دلایلی که وردپرس محبوبیت زیادی برای طراحی سایت پیدا کرده است، مدت زمان طراحی سایت با این CMS است. طراحی سایت با وردپرس نسبت به دیگر انواع روش‌های طراحی سایت، زمان کمتری میبرد.

محبوبیت وردپرس

درصد زیادی از سایت‌های موجود در اینترنت با وردپرس طراحی شده‌اند. جالب است بدانید این میزان هر روز در حال افزایش است. سادگی کار با وردپرس آن را به یکی از ابزارهای محبوب برای طراحی سایت تبدیل کرده است.

در مرحله اول لازم است بررسی کنیم که قرار است چه نوع سایتی طراحی شود. سایت فروشگاهی، حقوقی و یا شخصی؟ نوع سایت و مدت زمان طراحی سایت رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند.

طراحی سایت فروشگاهی چقدر زمان میبرد؟

از آنجایی که امکاناتی که برا طراحی سایت فروشگاهی ارائه می‌شود تا حدی می‌تواند متفاوت‌تر و تخصصی‌تر باشد، نسبت به دیگر انواع طراحی سایت بیشتر زمان می‌برد. صفحات تبلیغاتی، محصول و خدماتی خاص، باشگاه مشتریان، پیگیری و ثبت سفارش‌ها، امکان قرعه‌کشی در سایت موجب افزایش مدت زمانی طراحی سایت فروشگاهی است.

در نتیجه هر چقدر شما انتظاراتی را که از طراحی سایت دارد، بیشتر تخصصی‌تر باشد، مدت زمان طراحی سایت شما بیشتر زمان می‌برد. اما به طور کلی طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس با امکانات ابتدایی و اولیه ۵ تا ۷ روز زمان می‌برد. می‌توانید سایت خود را پس از ۷ روز تحویل بگیرید و در آینده آیتم‌هایی که می‌خواهید را به سایت اضافه خواهیم کرد.

ما در مجموعه طراحی سایت، برای ساخت وب سایت فروشگاهی ۳ پکیج با امکانات مختلف داریم شما می‌توانید با دریافت مشاوره تخصصی، پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پکیج معمولیپکیج حرفه‌ایپکیج VIP
_طراحی تم اختصاصیطراحی تم اختصاصی و ویژه
گالری محصولاتگالری محصولاتگالری محصولات
گالری نمونه کارهاگالری نمونه کارهاگالری نمونه کارها
طراحی متناسب با برند و کسب و کارطراحی متناسب با برند و کسب و کارطراحی متناسب با برند و کسب و کار
_کدنویسی بهینه برای افزایش سرعتکدنویسی بهینه برای افزایش سرعت
سرعت سایت 🥉سرعت سایت 🥈سرعت سایت 🥇
امنیت سایت 🥉امنیت سایت 🥈امنیت سایت 🥇
مشاوره کسب و کار آنلاینمشاوره کسب و کار آنلاینمشاوره کسب و کار آنلاین
مشاوره برندینگمشاوره برندینگمشاوره برندینگ
۳ ماهه پشتیبانی کامل۶ ماهه پشتیبانی کامل۱۲ ماهه پشتیبانی کامل
تحویل ۵ روزتحویل ۱۰ روزتحویل ۱۵ روز

طراحی سایت شرکتی و خبری چقدر زمان میبرد؟

طراحی این نوع سایت‌ها از آنجایی که امکانات خاص و تخصصی نیاز ندارند، زمان کمتری میبرد. البته که به طور کلی مدت زمان طراحی سایت به امکاناتی که برای طراحی نیاز است بستگی دارد، اما طراحی اولیه سایت‌های شرکتی، خبری و بلاگی ۴ روز زمان می‌برد. ما در مجموعه برای این نوع سایت هم ۳ نوع پکیج داریم که می‌توانید با توجه به نیاز کسب و کار خود و بودرجه‌ای که دارید یکی را انتخاب کنید. اگر برای انتخاب نیاز به مشاوره دارید، حتما با تیم ما برای دریافت راهنمایی تخصصی تماس بگیرید.

پکیج معمولیپکیج حرفه‌ایپکیج VIP
_طراحی تم اختصاصیطراحی تم اختصاصی و ویژه
طراحی متناسب با برند و کسب و کارطراحی متناسب با برند و کسب و کارطراحی متناسب با برند و کسب و کار
سرعت سایت 🥉سرعت سایت 🥈سرعت سایت 🥇
امنیت سایت 🥉امنیت سایت 🥈امنیت سایت 🥇
مشاوره کسب و کار آنلاینمشاوره کسب و کار آنلاینمشاوره کسب و کار آنلاین
مشاوره برندینگمشاوره برندینگمشاوره برندینگ
۳ ماهه پشتیبانی کامل۶ ماهه پشتیبانی کامل۱۲ ماهه پشتیبانی کامل
تحویل ۵ روزتحویل ۱۰ روزتحویل ۱۵ روز

طراحی سایت با کدنویسی

در این روش باید از صفر تا صد هر قسمت سایت را با کدنویسی آماده کنیم و خبری از قالب‌ها نیست. در نتیجه طراحی سایت با کدنویسی بیشتر زمان می‌برد؛ چیزی حدود ۴۰ تا ۶۰ روز.

طراحی سایت با وردپرس

  • طراحی سایت چقدر زمان میبرد
  • مدت زمان طراحی سایت با وردپرس
  • مدت زمان یادگیری طراحی سایت
  • طراحی سایت چقدر درامد دارد
  • مدت زمان یادگیری فرانت اند
  • یادگیری html چقدر طول میکشد
۴.۷/۵ - (۱۳ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا