طراحی سایت برای وکیل رسمی + مزایای جامع طراحی سایت برای وکلا چیست؟

طراحی سایت برای وکیل

طراحی سایت برای وکیل به او کمک می‌کند در بین افراد بیشتری شناخته شود و در نتیجه تعداد موکل‌های او هم افزایش یابد. ما در تیم طراحی سایت برای وکلا، متناسب با نیاز خود و جامعه هدف، طراحی سایت حقوقی انجام می‌دهیم.

طراحی سایت برای وکیل

یکی از چالش‌های وکلا در برخورد با موکلین این است که به دلیل پرونده‌های متعددی که دارند، نمی‌توانند سابقه کاری خود را به صورت کامل ارائه کنند. در نتیجه امکان دارد در برخورد با موکلین با چالش‌هایی مواجه شوند. راه حل این مشکل طراحی سایت آنلاین و حرفه‌ای است. در طراحی سایت برای وکیل ما بخشی را آماده می‌کنیم که بتوانید تمام سابقه کاری خود را در آن قرار دهید. این فقط قسمت کوچکی از مزایای طراحی سایت برای وکیل است. مزایای دیگر طراحی سایت حقوقی عبارتند از:

اعتبار بیشتر در بین موکلان
بهبود اطلاع‌رسانی‌ها به موکلان
دسترسی بهتر به موکلان، بدون محدودیت‌های جغرافیایی
امکان پاسخگویی به سؤالات مختلف موکلان
امکان نوبت دهی آنلاین به موکلان برای مشاوره
بهترین شیوه تبلیغاتی برای شناخته شدن
پیشنهاد می‌کنیم با داشتن یک سایت حرفه‌ای و کاربردی، اعتبار بیشتری در بین موکلان و رقبای به دست آورید.

ظاهر کلی طراحی سایت برای وکیل

یکی از مهمترین نکاتی که ما در طراحی سایت روی تأکید زیادی داریم، رابط کاربری و تجربه‌ی کاربری است. زمانی که کاربری وارد سایت شما می‌شود در مرحله اول زیبایی بصری سایت توجه او را جلب می‌کند. در نتیجه بهتر است رنگ‌هایی استفاده شود که مشتری بتواند با آن ارتباط برقرار کند. در مرحله دوم کاربردی بودن سایت است که موجب جلب توجه او می‌شود. به این معنی که مخاطب بتواند به راحتی به اطلاعاتی که می‌خواهد دسترسی داشته باشد و کار با سایت شما برای او دشوار نباشد. در نتیجه یک سایت خوب و کاربردی، سایتی است که هم از نظر ظاهری و UI زیبا باشد و از نظر کارایی و UX کاربردی باشد.

افراد زیادی در اینترنت به دنبال وکیلی کاربلد و باتجربه هستند. در نتیجه تعداد زیادی از مراجعین بالقوه شما در اینترنت هستند. طراحی سایت برای وکیل به شما کمک می‌کند افراد بیشتری شما را پیدا کنند و برای دریافت وقت مشاوره به سراغ شما آیند.

مرحله بعد از طراحی سایت برای وکیل چیست؟

اقدام بعدی که پس از طراحی باید روی سایت شما اعمال شود، بهینه‌سازی سایت شما با سئو است. شما پس از طراحی سایت حقوقی برای اینکه به کاربران نمایش داده شوید، باید در نتایج ابتدایی گوگل قرار بگیرید. در نتیجه نیازمند سئو هستید. با انجام فعالیت‌های سئو و استمرار در این پروسه به در صفحه اول گوگل و حتی نتیجه اول گوگل قرار خواهید گرفت. در این جایگاه تعداد مراجعین شما قطعا افزایش خواهد یافت.

امنیت لازم برای طراحی سایت برای وکلا

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای طراحی سایت حقوقی که از نظر اهمیت زیادی دارد، امنیت آن است. این مورد برای سئو و بهینه سازی سایت هم مهم است. همچنین امنیت طراحی سایت وکیل در حفظ حریم شخصی و رضایت کاربران نیز تأثیرگذار است. برای مثال اگر سایت شما از درگاه‌های پرداخت آنلاین استفاده می‌کند، در نتیجه باید به امنیت سایت در این مورد هم توجه داشته باشید. در ادامه به موارد که احتمال حمله هکرها را کاهش می‌دهد خواهیم پرداخت.

استفاده از اتصال امن (SSL) در طراحی سایت وکیل

برای طراحی سایت آنلاین در نظر داشته باشید که سایت شما حتما از پروتکل HTTPS برای ارتباطات امن خود استفاده کند. این پروتکل اطلاعات سایت را هنگام انتقال کاربر به سرور رمزگذاری می‌کند. همچنین از نظر گوگل پشتیبانی از پروتکل HTTPS یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود.

به‌روز بودن افزونه‌ها در طراحی سایت وکلا

سیستم‌عامل، سیستم مدیریت محتوا (CMS)، پلاگین‌ها و افزونه‌ها را برای رفع آسیب‌پذیری‌های امنیتی و جلوگیری از حمله‌های احتمالی به روز نگهدارید. برای مثال اگر از وردپرس استفاده می‌کنید باید همیشه آن را آپدیت نگهدارید.

رمزگذاری اطلاعات کاربران سایت وکلا

در صورتی که اطلاعات شخصی کاربران سایت خود را ذخیره می‌کنید، رمزگذاری برای شما شرط است. با استفاده از سیستم رمزگذاری در طراحی سایت برای وکیل، احتمال اینکه هکرها بتوانند به اطلاعات کاربران شما و رمزهای عبور اطلاعات شخصی شما دسترسی داشته باشند کاهش می‌یابد.

سیستم پرداخت آنلاین در طراحی سایت وکلا

یکی از مزایای طراحی سایت برای وکلا این است که در برخی موارد دیگر حضور موکل در رفتر شما ضرورت ندارد. موکل شما می‌تواند برای انجام برخی از کارهای حقوقی مدارک لازم را ارسال کرده و هزینه آن را از سیستم پرداخت آنلاین واریز کند. در نتیجه، داشتن سیستم پرداخت آنلاین برای طراحی سایت برای وکیل ضرورت دارد. پس اگر خدمات آنلاین برای موکلان خود ارائه می‌کنید، حتما هنگام سفارش طراحی سایت حقوقی، از طراح سایت خود بخواهید که این مورد را هم در نظر داشته باشد.

امکانات طراحی سایت برای وکیل

مشاوره حقوقی آنلاین

دسترسی به رزومه وکیل

آموزش‌های حقوقی

دسترسی سریع به مشاور

بخش اخبار حقوقی

پرداخت آنلاین

پنل دسترسی آسان

طراحی تیم وکلا

۴/۵ - (۸ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا