۰ تا ۱۰۰ مراحل طراحی سایت برای مدرسه چیست؟

طراحی سایت برای مدرسه

از شروع پاندمی کرونا، استفاده از اینترنت در سیستم آموزشی ایران هم گسترش یافت. امروزه اینترنت در مدارس محدود به اطلاع‌رسانی‌ رویدادها و کارنامه‌ها نیست. در نتیجه داشتن سایت برای مدارس هم فواید زیادی دارد. مدیران مدارس می‌توانند برای مدیریت بهتر، جذب دانش‌اموزان به شرکت در رویدادهای مختلف و… نیازمند طراحی سایت مدرسه هستند. البته علاوه بر مدارس، داشتن سایت برای آموزشگاه‌ها نیز الزامی است. در ادامه بیشتر در این رابطه خواهیم گفت.

طراحی سایت برای مدرسه

داشتن یک سایت حرفه‌ای برای هر کاری لازم است. از فروشگاه‌ها گرفته تا مدارس و آموزشگاه‌ها. مزایای طراحی سایت حرفه‌ای برای مدارس عبارتند از:

تأثیر مثبت و قابل توجه سایت در میزان ثبت نامی‌ها

همه می‌دانیم که مدارس در برخی موارد در تعداد ثبت نامی‌ها با یکدیگر در رقابت هستند. داشتن وب سایت بستری مناسب برای نمایش توانایی‌ها و پتانسیل‌های مدرسه است و به کمک آن مدیران مدارس می‌توانند به خوبی با دیگر مدارس رقابت کنند. با ارائه تصاویر مناسب، دستاوردها و برنامه‌های آموزشی مدرسه در سایت، والدین می‌توانند از ارزش‌ها و کیفیت مدرسه مطلع شوند.

بهبود اطلاع‌رسانی‌ها

با داشتن سایت می‌توانید رویدادها، اطلاعیه‌ها و اعلان‌ها را زودتر و بهتر به گوش والدین برسانید. برای مثال اگر جلسه، مسابقه و یا اردویی قرار بود در مدرسه برگزار شود، اطلاعیه را در سایت آپلود کنید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا