مراحل صفر تا صد طراحی سایت با المنتور

طراحی سایت با المنتور

طی سال‌های اخیر درصد بسیار زیادی از سایت‌ها با وردپرس طراحی می‌شوند. طراحی سایت با وردپرس به سبب افزونه‌های متنوعی که دارد، طراحی سایت را بسیار ساده می‌کند. در بین تمامی افزونه‌ها، یکی از مواردی که طراحی را تا حد زیادی ساده کرده است، افزونه المنتور است این افزونه گزینه‌ها و آیتم‌های متنوع و کاربردی بسیاری را برای طراحی سایت حرفه‌ای به شما می‌دهد. طراحی سایت با المنتور کار طراح سایت را تا حد زیادی ساده می‌کند.

طراحی سایت با المنتور

المنتور افزونه کشیدن و رها کردن است! این به چه معناست؟ به این صورت که شما می‌توانید به را و فقط با کشیدن و رها کردن هر آیتم سایتی کاربردی و حرفه‌ای طراحی کنید. المنتور دارای نسخه رایگان و پریمیوم است. درست است که افزونه پرمیوم کاربردی‌تر و آیتم‌های ویژه‌ای در اختیار شما می‌گذارد؛ اما با نسخه رایگان آن هم می‌توانید سایتی حرفه‌ای طراحی کنید.

طراحی سایت فروشگاهی با المنتور

قبل از شروع طراحی سایت با المنتور باید در نظر داشته باشد که حتما نسخه معتبر آن را روی سایت خود پیاده کنید. به ویژه اگر قصد دارید نسخه پرمیوم آن را طراحی کنید، باید از جایی معتبر و قابل اعتماد تهیه کنید. افزونه المنتور به واسطه خدمات متنوعی که در اختیار شما می‌گذارد، می‌تواند از بهترین انتخاب‌ها برای طراحی سایت فروشگاهی باشد. در ادامه مراحل اصلی طراحی سایت با المنتور را بررسی خواهیم کرد.

ساخت و طراحی سایت به کمک المنتور برای صفحه اصلی

پس از دانلود و نصب افزونه المنتور در سایت خود، در قسمت برگه‌ها صفحه جدیدی را باز کنید. سپس در باکس تیتر صفحه، نام مدنظر را وارد کنید. برای مثال بنویسید صفحه اصلی سایت. سپس از نوار سمت شب قابل صفحه را بر روی نمای عرض بذارید و گزینه انتشار را بزنید و سپس بر روی ویرایش با المنتور بزنید.

حال می‌توانید به کمک المنتور صفر تا صد صفحه مدنظر خود را طراحی کنید. در ادامه چند مورد از دیزاین‌هایی که می‌توانید به کمک المنتور بزنید را بررسی خواهیم کرد.

برای مثال برای طراحی سایت با المنتور، می‌توانید در ابتدای سایت خود از یک اسلایدر استفاده کنید. در ابتدا روی آیکون + کلیک کنید و تک ستون را انتخاب کنید. سپس از گوشه تصویر اسلایدر را انتخاب کنید، بکشید و داخل ستون رها کنید. حالا می‌توانید اسلایدر خود را همانطور که علاقه دارید دیزاین کنید. برای مثال می‌توانید تعداد اسلایدرها را کم یا زیاد کنید و از رنگ، تصاویر و عنوان‌های مختلف استفاده کنید.

در نظر داشته باشید پس از ایجاد هر تغییر و طراحی هر بخش، حتما گزینه به‌روزرسانی را بزنید، زیرا امکان دارد در صورت قطع و وصل اینترنت بخش‌هایی که طراحی کردید بپرند.

در مرحله بعد فرض کنید می‌خواهید خدمات خود را سه بخش همراه با تیتر و زیرتیتر در قالب توضیحاتی کوتاه معرفی کنید. برای این کار کافیست دوباره روی +بزنید، اما این بار باید ۳ ستون، ۴ ستون یا بیشتر را انتخاب کنید. این به تعداد خدمات شما بستگی دارد. پس از ایجاد ستون‌ها از نوار کنار صفحه جعبه آیکن را انتخاب کنید. پس از این مرحله می‌توانید به کمک تمامی امکاناتی که المنتور در اختیار شما می‌گذارد، رنگ، استایل، تصاویر، محتوا و… جعبه آیکن را ویرایش کنید.

نمونه طراحی سایت با المنتور

طراحی سایت با المنتور

۴.۶/۵ - (۱۳ امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا